سوالات متداول
چرا برای طراحی سایت پیشتاز آی تی را انتخاب کنم؟

پیشتاز آی تی یک شرکت با سابقه در امر طراحی وبسایت است که مجموعه ای از مهندسان و گرافیست های خوش فکر و به روز در آن مشغول به فعالیت میباشند. در پیشتاز آی تی اولویت ما کیفیت است و در عین حال حتی الامکان هزینه ها را برای صاحبان کسب و کار ها کاهش داده ایم.

آیا وبسایت های طراحی شده توسط پیشتاز سئو هستند؟

تمام اصول سئو تکنیکال بر روی سایت های ایجاد شده توسط مجموعه ما اعمال میگردد. ولی این به معنی پدیدار شدن شما در صفحه ی اول گوگل نیست بلکه بدان معناست که در صفحات ایجاد شده و نیز کد نویسی سایت اصول سئو مورد نظر گوگل پیاده شده است.اگر به دنبال آوردن وبسایت خود در صفحه اول گوگل در کلمات کلیدی مورد نظر خود هستید با کارشناسان سئو پیشتاز در ارتباط باشید.

امنیت وبسایت های طراحی شده توسط پیشتاز در چه سطحی است؟

امنیت وبسایت های طراحی شده در مجموعه پیشتاز همیشه یکی از اولویت های مهم بوده است و افزونه های امنیتی سطح بالا به درستی بر روی سایتها پیکربندی میشوند تا مانع از بروز هرگونه مشکلی شود.

وبسایت های طراحی شده در پیشتاز با کدام CMS است؟

تمامی وبسایت های طراحی شده در مجموعه ی پیشتاز از هسته ی وردپرس استفاده کرده اند. وبسایت ها برای هر بیزینس به طور سفارشی طراحی میشوند. وردپرس به دلیل متن باز بودن، هسته ای بسیار قوی و با امنیت بالا دارد که آن را بسیار محبوب کرده است.

آیا طراحی لوگو در پیشتاز آی تی انجام میشود؟

بله! لوگو در مجموعه پیشتاز برای وبسایت ها طراحی میشود. اگر به دنبال لوگوی تخصصی و خاص باشید گرافیست های حرفه ای با مجموعه ی پیشتاز به صورت پروژه ای کار میکنند که میتوانید از آنها استفاده کنید.

مراحل طراحی سایت در پیشتاز به چه شکل است؟

در ابتدا چندین طرح اولیه به نام وایر فریم برای شما ایجاد میشود که محل قرار گیری هر المان در سایت شما را نشان میدهد.اگر یکی از این طرحها مورد پسند شما قرار گرفت در گام بعد یک پروتوتایپ از سایت شما ایجاد میشود که متن ها و عکس ها را نیز شامل میشود. پس از تایید و اعمال تغییرات در پروتوتایپ سایت شما بر اساس پروتوتایپ طراحی میشود. در گام آخر چکش کاری نهایی با توجه به نظرات کارفرما انجام میشود و وبسایت تحویل مشتری میشود.

چطور سفارش طراحی سایت بدهم؟

برای سفارش طراحی سایت از بخش تماس با ما اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا با شما تماس گرفته شود.

آیا میتوانم فقط برای سئو کردن سایتم به پیشتاز مراجعه کنم؟

بله سئو یکی از تخصص های کارشناسان ماست.

آیا پیشتاز آی تی مدیریت شبکه های اجتماعی را نیز بر عهده میگیرد؟

بله! یکی از خدمات ما در پیشتاز آی تی مدیریت شبکه های اجتماعی است. ما با توجه به نوع بیزینس شما استراتژی حضور در شبکه های اجتماعی شما و نیز طراحی گرافیکی پست ها و استوریهای مجموعه شما را انجام میدهیم.