طراحی سایت شرکتی حرفه ای و اختصاصی یکی از خدمات مجموعه ی پیشتاز آی تی است. هدف از سایت شرکتی معرفی خدمات و نمایش نمونه کارهای یک شرکت میباشد. در واقع وبسایت یک شرکت معرف و ویترین آن شرکت در دنیای دیجیتال است. طراحی حرفه ای وبسایت با گرافیک بالا و نیز سرعت بالا در اعتماد سازی کاربران نسبت به آن شرکت بسیار اهمیت دارد فلذا در طراحی سایت شرکتی باید حتما این موارد در نظر گرفته شود که مجموعه پیشتاز آی تی همواره با زیبا ترین طراحی ها همراه مشتریان عزیز بوده است.

در بخش زیر ویژگی های مهم یک وبسایت شرکتی مطرح میشود که مجموعه ما همه ی آن ها را پوشش خواهد داد

1-طراحی زیبا و حرفه ای

کاربر در 3 ثانیه اول تصمیم میگیرد که سایت شما را نگاه کند و درآن جستجو کند یا نه! بنابراین گرافیک بالا و جذاب و قرار گرفتن صحیح المان ها به شکلی که کاربر با آن احساس راحتی کند از اهمیت بالایی برخوردار است. بعلاوه اگر بیش از حد از انیمیشن و رنگ های گوناگون استفاده شود کاربر را خسته میکند و سایت شما را سریعا میبندد. بنابراین نگه داشتن حد تعادل در این موضوع بسیار حائز اهمیت است. ما در مجموعه پیشتاز همواره سایت هایی طراحی کرده ایم که تجربه کاربری و نیز رابط کاربری خوبی داشته باشند.

طراحی سایت

2-سئو

سئو به معنی بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو و مشخصا گوگل است. گوگل بزرگترین بازاریاب دنیاست و افراد برای حل مشکلاتشان در اولین قدم موضوع مورد نظرشان را در گوگل سرچ میکنند.بنابراین اینکه سایت شما برای گوگل بهینه باشد شانس قرار گرفتن آن در صفحه ی اول گوگل را بالا میبرد و این یعنی افراد بیشتری شما را میبینند و مشتریان بالقوه بیشتری خواهید داشت.البته موضوع سئو پیچیده تر از این حرف هاست و اگر کسب و کار شما رقیبان زیادی داشته باشد با رعایت نکات سئو در چند صفحه ی سایت نمیتوانید جایگاه خوبی در گوگل کسب کنید و باید از خدمات تخصصی سئو ی پیشتاز استفاده کنید. ما در پیشتاز تمامی صفخاتی که برای سایت شرکتی ایجاد میکنیم را سئو میکنیم.

سئو در طراحی سایت

3-امنیت

امنیت عضو جدا نشدنی هر نوع وبسایتی است. اگر سایت شما از امنیت خوبی برخوردار نباشد یک روز صبح بلند میشوید و میبینید با یک صفحه ی سیاه روبرو شده اید. حتی اگر قصد ندارید با مجموعه ی پیشتاز برای سایت خود همراه باشید حتما از شرکت ارائه دهنده امنیت بالا را بخواهید. ما با پیکربندی صحیح افزونه های امنبتی امنیت وبسایت شما را برقرار میکنیم.

امنیت در طراحی سایت

4-ریسپانسیو بودن

ریسپانسیو بودن به این معنی است که سایت را در هر دستگاهی (موبایل، تبلت و …) باز کنیم نیاز به اسکرول افقی نداشته باشد و کاربر بدون زوم کردن بتواند محتوای آن صفحه را بخواند. همه ی سایت هایی که در پیشتاز طراحی شده اند ریسپانسیو هستند. در نظر داشته باشید که الگوریتم جدید گوگل امتیاز بالاتری به سایت هایی که ریسپانسیو هستند میدهد که این اهمیت این موضوع را نشان میدهد.

طراحی سایت ریسپانسیو

5-سرعت بالا

طبق آمار اگر سرعت بارگذاری سایت شما بیشتر از 5 ثانیه طول بکشد کاربر آن صفحه را میبندد. پس اگر میخواهید کاربر را بر روی سایت خود نگه دارید حتما باید سرعت آن بالا باشد تا کاربر خدمات و محصولات شما را ببیند. گرافیک بالای سایت با سرعت گاهی در تضاد است که ما در مجموعه پیشتاز همواره سعی کرده ایم در کنار گرافیک بالا، سرعت را نیز در سطح خوبی نگه داریم.

سرعت بالا در طراحی سایت

6-خبرنامه ایمیلی

هنوز هم ایمیل مارکتینگ یکی از روش های پربازده در بازاریابی است. برای همین ما در طراحی های سایت های شرکتی حتما بخشی را برای گرفتن ایمیل کاربران منظور میکنیم و نیز ابزار مناسب برای ارسال ایمیل به کاربران را در پنل کاربری شما قرار میدهیم تا بتوانید مشتریان خود را از رویدادهای جدید، محصولات جدید و غیره باخبر کنید.

بازاریابی ایمیلی